DEKA AKADEMİ

Günümüzün gereklilikleri ve geleceğin vizyonu çerçevesinde kurucularının tecrübesini müşteriyle buluşturma amacı ile kurulan DEKA BİLİŞİM KURUMSAL genç bir bilişim şirketi olmasına rağmen her biri kendi sektöründe on beş yıldan fazla deneyime sahip kadrosuyla güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı bir disiplinle çalışmaktadır. Hedef aldığı kurumsal müşteriye uygun bir model ve buna göre yapılanma stratejisi planlamıştır.

Bu çerçevede DEKA BİLİŞİM KURUMSAL İhtiyaç Analiz, Danışmanlık & Eğitim, Tedarik ve Proje Yönetim
şirketidir. Müşterinin ihtiyaçlarının karşılanması sürecinde, yetkinlikleri ve temsilcisi olduğu kurumsal ürünlerin yanında iş birliği yaptığı, konusunda uzman iş ortaklılarını, çözüme entegre etmeyi hedeflemektedir.

 

TEMEL SEVİYE GRAFİK EĞİTİMİ      İLERİ SEVİYE GRAFİK EĞİTİMİ    3D S MAX ÇİZİM VE MODELLEME EĞİTİMİ

 

Uzman Eğitmenimiz


Mehmet Akif TOPLU

2D ve 3D alanında 2012 yılından beri özel eğitimm kurumları ve üniversitelerde Autodesk programları (3ds Max / V-Ray, AutoCAD, Vred, Maya 2D-3D animasyon) ve Adobe programları (Photoshop, Illustrator, InDesign, Animate, Dreamweaver, After Effects, Premiere) ile ilgili seminerler, workshoplar ve eğitimler veriyor. 2017 yılında Autodesk Türkiye Kullanıcı Topluluğu’na seçildi ve paylaşımlarını Autodesk kanalları ve forumları üzerinden gerçekleştirmeye devam ediyor. Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite unvanına layık görüldü.Ödüller
2013
Adobe Certified Expert ( Global, Adobe Cs6 )

2017
Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite seçilmiştir.

2018
Autodesk Elite Top Contributor ödülü
Dünya çapında yaklaşık 300 Autodesk Expert Elite arasından kendi kategorisinin
1.’si olarak Red Crystal’e sahip olmuştur.

2019
Autodesk Expert Elite Performans Ödülü
Dünya çapında ülkesel bazda verilen en iyi performans ve destek ödülüne sahip
olmuştur.Autodesk 3ds Max Resmi Forum sayfasında üzerinden yapılan tasarım yarışmasın-
da jürilik yapan dört kişiden birisidir.