HAKKIMIZDA

DEKA KURUMSAL

Kurucularının tecrübesini; günümüzün gereklilikleri ve geleceğin vizyonu çerçevesinde, müşteriyle buluşturma amacı ile kurulan DEKA KURUMSAL; tecrübeli, genç bir bilişim şirketidir. Hedef aldığı kurumsal müşteriye uygun bir model ve buna göre yapılanma stratejisi planlamıştır. Bu müşteri gurupları; merkezi kamu, büyük özel şirketler ve özellikle kurumsal iş ortakları üzerinden ulaşılacak, yaygın yerel kamu ve özel sektör müşterilerinden oluşmaktadır.

Pazarda müşteri ile sürekli ve doğrudan iletişim ve etkileşim içinde olmak esastır. Müşterinin gereksinimleri kapsamında ihtiyaç duyduğu fikirler ile ürün, çözüm ve hizmetlerin, ihtiyaçlarla orantılı optimum koşullarda sağlanması hedefimizdir.

Bu çerçevede DEKA KURUMSAL ihtiyaç analiz, danışmanlık, tedarik ve proje yönetim şirketidir. Müşterinin ihtiyaçlarının karşılanması sürecinde, yetkinlikleri ve temsilcisi olduğu kurumsal ürünlerin yanında iş birliği yaptığı, konusunda uzman iş ortaklılarını, çözüme entegre etmeyi hedeflemektedir.

DEKA KURUMSAL, müşterinin en temel ihtiyaçları olan kaliteli iş sürekliliğinin ve güven unsurunun; bilgi, yetkinlik ve güvenilir olmaktan geçtiğinin farkındadır. Mutlu müşteri mutluluk kaynağımızdır.